Ma 2019. október 15. Kedd Teréz napja van.
Választás 2019

Széchenyi 2020

E-ügyintézés

Belvizek megelőzése

area area area area area

Keresés a hírekben
Tájékoztató

Eseménynaptár
2019. október
HKSzCsPSzV
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Összes naptár bejegyzés
» Hírek » Önkormányzati hírek
Tokodról elszármazottak találkozója

Kedves Tokodról Elszármazott Barátaink!

 

„..Hazatérni kis falumba mindig jó nekem,

Melegség gyúl szívemben, és könnyes lesz szemem.

Jóbarátok, ismerősök körbevesznek engem,

Szavaikkal, mosolyukkal simogatják lelkem..."

Kolbert Sándor: Hazatérés

6 év eltelte után ismét megrendezzük a falunkból elszármazott tokodiak találkozóját, amelyre szeretettel hívjuk, és várjuk!

2019. szeptember 7-én szombaton 10 órától Tokodon a sportcsarnokba várjuk mindazokat, akik szeretnének találkozni egymással, és az itt élőkkel. Várjuk azokat, akik már nem itt élnek, akiket a hivatásuk, a családjuk más településre vitt, Tokodtól távol, valahol a „nagyvilágban" élnek, és tevékenységükkel, munkájukkal településünk jó hírét öregbítik.

A mai rohanó életben egyre távolabb kerülünk egymástól. Az egyre keményebb feltételeket diktáló világunkban szükségünk van találkozásra, feltöltődésre, egymás bátorítására. A gyermek- és ifjúkorra visszaemlékezve, bizonyára mindenkiben sok szép emlék idéződik fel egy ilyen találkozó alkalmával.

A gyökereink, ha tápláljuk-gondozzuk őket, gazdagítják, gyümölcsözővé teszik életünket. Ezeket a gyökereket szeretnénk táplálni a találkozásokkal, a település összetartó erejének felidézésével.

Várunk mindenkit, aki szívesen gondol volt ismerőseire, iskolatársaira, a gyönyörű természeti környezetre, a településünkön eltöltött évekre. Ha ismer olyan személyt, aki szívesen részt venne a 2019. szeptember 7-ei találkozón, kérjük küldje meg számunkra az illető elérhetőségét, vagy küldje tovább számára meghívásunkat.

Jelentkezni lehet az elszarmazott.tokodiak@gmail.com e-mail címen, telefonon munkaidőben a Polgármesteri Hivatal titkárságán, a 33/505-110 központi számot tárcsázva, a 3 melléken.

Tisztelettel:

Tóth Tivadar

polgármester

 

Wutzelné Kiss Magdolna

a Faluközösségi Egyesület vezetője